KONSTRUKTOR-MECHANIK

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Zależy Ci na rozwoju? Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

– opracowywanie koncepcji mechanicznej z uwzględnieniem wymagań stawianych przez zleceniodawcę

– tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz montażowej

– modelowanie 3D

– nadzór nad montażem i testowaniem

– udział w tworzeniu i utrzymywaniu parku maszynowego zakładu

– rozwiązywanie bieżących problemów mechanicznych produkcji

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika bądź pokrewne)

– doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń

– umiejętność wykonywania obliczeń mechanicznych

– umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej w zakresie projektu

– znajomości oprogramowania do projektowania przestrzennego 3D

– samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych – dodatkowy atut

– kreatywne podejście do wykonywania powierzonych zadań

– chęć tworzenia nowych rozwiązań

– komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

– udział w  niepowtarzalnych w skali kraju projektach

– możliwość rozwoju zawodowego

– samodzielne stanowisko w ramach umowy o pracę

– ubezpieczenie grupowe i inne benefity

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV na adres: rekrutacja@hipromine.com

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę  na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez  HiProMine S.A. z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8,  w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych jest HiProMine S.A.  z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8, info@hipromine.com