Konstruktor – mechanik

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo k. Poznania

Zależy Ci na rozwoju? Dołącz do nas!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • -tworzenie linii produkcyjnych od etapu projektowania, poprzez wycenę, udział w zakupie, nadzór nad montażem i uruchomieniem, po odbiór techniczny
  • -projektowanie i wdrażanie innych rozwiązań mechanicznych
  • -koordynowanie współpracy z podwykonawcami oraz obiegu dokumentacji technicznej
  • -nadzór mechaniczny nad parkiem maszynowym i rozwiązywanie bieżących problemów
  • -udział w uruchomieniach i testach
  • -kierowanie zespołami projektowymi w przyjętej metodologii zgodnie z harmonogramem prac

Zależy nam na Twoich kompetencjach:

  • -dużym doświadczeniu w projektowaniu maszyn i urządzeń i/lub linii produkcyjnych – min. 5 lat
  • -doświadczeniu w zakresie kierowania zespołami i/lub projektami
  • -wykształceniu wyższym technicznym (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika bądź pokrewne)
  • -umiejętności wykonywania obliczeń mechanicznych i prowadzenia dokumentacji technicznej
  • -znajomości oprogramowania do projektowania przestrzennego 3D
  • -kreatywności i nieszablonowym podejściu do wyzwań
  • -znajomości j. angielskiego – mile widziane

Oferujemy:

  • -zatrudnienie na umowie o pracę w bardzo dynamicznej organizacji
  • -samodzielną rolę w innowacyjnych projektach
  • -możliwość rozwoju zawodowego
  • -świetną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • -benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe i medyczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  rekrutacja@hipromine.com

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę  na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez  HiProMine S.A. z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 12F,  w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest HiProMine S.A.  z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 12F, info@hipromine.com

Pracownik produkcyjny – operator maszyn

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

pracownik produkcyjny – operator maszyn

Zakres obowiązków:

-wykonywanie czynności związanych z produkcją

-obsługa maszyn

-zgłaszanie nieprawidłowości w procesie produkcyjnym

-proste prace konserwatorskie

-dbałość o czystość w obiektach

Oczekiwania:

-wykształcenie o profilu rolniczym

-umiejętność obsługi sprzętu rolniczego

-znajomość zasad produkcji zwierzęcej

-pracowitość

-uczciwość

Oferujemy:

-pracę na etat

-posiłki regeneracyjne

-dobrą atmosferę