Specjalista ds. opracowania procesu produkcji nawozu

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-Udział w opracowaniu koncepcji układów sterujących, projektów elektrycznych i oprogramowania całości instalacji laboratoryjnych oraz produkcyjnych

-Modyfikacja aparatury badawczej według wskazań zespołów naukowych

-Zbieranie i analiza danych z czujników fizykochemicznych

-Współpraca z podwykonawcami

Oczekiwania:

-Status studenta ostatniego roku na kierunku: budowa maszyn lub automatyka

-Umiejętność obsługi programów typu SW

-Osobista realizacja zadań w siedzibie zlecającego

-Dostępność w wymiarze 80 – 100 h/ m-c

Oferujemy:

-Zatrudnienie na warunkach umowy-zlecenia w okresie: październik 2020 – maj 2021

-Udział w innowacyjnym projekcie

-Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  rekrutacja@hipromine.com

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) wysyłając zgłoszenie wyrażacie Państwo zgodę  na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez  HiProMine S.A. z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8,  w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest HiProMine S.A.  z siedzibą w Robakowie (62-023), ul. Poznańska 8, info@hipromine.com